Збереження Рахівщини та відповідальність за нетверезе водіння – Верховна Рада ухвалила важливі рішення

Життя  17 липня 2020 року, 19:31 1001

У пленарному тижні 14-17 липня 2020 року взяли участь і народні депутати від Закарпаття Василь Петьовка, Валерій Лунченко, Владіслав Поляк, Роберт Горват. Про важливі рішення – у короткому огляді.

Рахівський та Тячівський район вдалося зберегти як окремі – народні депутати підтримали Постанову "Про утворення та ліквідацію районів". На Закарпатті залишиться 6 районів, включаючи Тячівський та Рахівський. Таким чином, Рахівський район продовжуватиме існування як окрема адміністративно-територіальна одиниця Закарпатської області. Нагадаємо, про збереження Рахівського району як окремого клопотав народний депутат Василь Петьовка та представники місцевого самоврядування.

Loading...

Читайте також:  Депутати поділили Закарпаття на 6 районів: список

Відтепер, згідно Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо мораторію на стягнення майна громадян України, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті», осіб, які проживають у оселях, що під іпотекою не можна позбавляти  житла .

Посилена відповідальність за керування транспортом у стані сп’яніння – за відповідні порушення загрожуватиме кримінальна відповідальність, змінено механізм притягнення до відповідальності порушення правил дорожнього руху та збільшили терміни притягнення до відповідальності за водіння в нетверезому стані.

Парламент вперше запровадив можливість подання виконавчого документу в електронній формі.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0