У сусідній країні десятки весіль закінчилися спалахами коронавірусу

Життя  18 липня 2020 року, 20:55 4843

Із початку червня, коли у сусідній Польщі дозволили проводити весілля за участі до 150 осіб, близько 30 свят закінчилися спалахом коронавірусу. Як пише "Європейська правда", про це повідомляє RMF24.

За ці півтора місяці щонайменш 29 весіль закінчилися спалахом коронавірусу. 351 людей заразилися, а 2333 гостям довелося самоізолюватися.

Loading...

Читайте також:  Посилений карантин на Закарпатті: поліцію мають завчасно попереджати про проведення весіль

У Департаменті охорони здоров’я кажуть, що на таких святах люди у підсумку дуже часто забувають про заходи обережності. Оскільки дуже важко встановити, хто контактував із людиною, в якої потім виявили коронавірус, усім гостям доводиться йти на самоізоляцію до з’ясування, чи вони також заразилися.

Найбільше таких випадків сталося у Малопольському воєводстві. Місцеві органи охорони здоров’я рекомендували поки відмовитися від проведення весіль у чотирьох повітах, де ситуація з коронавірусом найбільш ризикова.

Читайте також:  Весілля, дні народження та інші свята: розслідування встановило причину спалаху коронавірусу у трьох районах Закарпаття

В органах охорони здоров’я радять якщо організовувати весілля, то на відкритому повітрі, а також закликають людей з групи ризику скоротити час перебування на святі, на додачу до елементарних заходів обережності.  

За останню добу у Польщі виявили 339 нових хворих на коронавірус, померли 6 осіб. Загальна кількість випадків коронавірусу в країні з початку епідемії досягла 39 746, а померлих – 1618.

Джерело: ЄП
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0