Молодіжний центр планують відкрити у Мукачеві

Життя  20 липня 2020 року, 13:41 1424

У Центрі громадськості та національних культур відбулася зустріч ініціативної групи щодо відкриття Молодіжного центру «Studio» з директором Центру громадськості та національних культур Олександром Галаєм.

Молоді люди ділилися своїми думками з приводу важливості їхнього проєкту для молоді Мукачівської міської об’єднаної територіальної громади, ставили питання щодо його популяризації серед громадськості, а також дослухалися до тих порад, які лунали під час зацікавленої розмови.

Loading...

Читайте також:  Напис на горі чи набережній, еко-проєкт та спортмайданчики: що пропонують зробити в Мукачеві

Зокрема, Танчинець Ростислав очікує від цього проєкту щось кардинально нове, що дасть молоді відкрити нові горизонти для розвитку, а Бакус Валерій очікує активізацію громадської позиції молоді Мукачівської ОТГ. Вантуш Даріус вважає, що проєкт Молодіжного центру дасть потужний поштовх молоді зацікавитись розвитком сучасної української культури, а Ясевич Михайло упевнений, що він надасть Мукачівській ОТГ можливість відкрити нові таланти міста для України і всього світу. На думку Волошенюк Олександри: «Реалізація проєкту покращить ситуацію з самовираженням в мистецтві як в Мукачівській ОТГ, так і на території всієї України. Відкриє нові можливості самовдосконалення молоді».

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0