Одна з країн ЄС посилила коронавірусні обмеження

Життя  22 липня 2020 року, 08:58 2770

Знову посилили низку коронавірусних обмежень, в тому числі ввели обов’язкове носіння масок в супермаркетах, поштових відділеннях та відділеннях банків в Австрії. Про це повідомляє "Європейська правда" з посиланням на OE24.

"Це місця, куди люди повинні ходити майже кожен день, у них немає вибору", – сказав канцлер Себастьян Курц, додавши, що число інфекцій в країні знову збільшилося в останні тижні.

Вимога щодо масок вже застосовується в громадському транспорті і в секторі охорони здоров’я (лікарі, аптеки), на торгових і громадських ярмарках, демонстраціях і в сфері послуг (перукарня, педикюр тощо). Штраф за проїзд без маски в транспорті становить 50 євро.

Loading...

Читайте також:  У сусідній країні десятки весіль закінчилися спалахами коронавірусу

Прикордонний контроль знову посилюється, особливо для тих, хто повертається із Західних Балкан. До вимоги про самоізоляцію додається необхідність мати негативний тест на Covid-19, зроблений не більше, ніж за 72 години до в’їзду.

Також посилені вимоги для релігійних зібрань. Кожен віруючий повинен носити маску, якщо його спільнота має контакти із зонами ризику за кордоном. Місця відправлення культу закриваються, коли у відвідувача виявляється позитивний результат на вірус.

Австрія була однією з перших європейських країн, яка запровадила суворі заходи проти поширення вірусу. Однак, ця країна також була однією з перших, хто почав скасовувати обмеження.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 1
Герман 22.07.2020, 10:56
Молодці