Депутати міськради просять відкрити дитсадки на території Мукачівської ОТГ

Життя  23 липня 2020 року, 11:54 1774

Депутати Мукачівської міськради звернулися до Закарпатської ОДА та регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо відкриття садочків в місті. Нижче подаємо оригінальний текст звернення.

"Закриті дитячі садки – одна з головних проблем батьків, які повернулися на роботу після послаблення карантину. Коли відновиться виховний процес у садочках та як відбуватиметься навчання у школах – головне питання, яке турбує громадськість Мукачівської міської ОТГ, з яким вона щоденно звертається до міської влади.

Loading...

Читайте також:  Епідеміологи категорично проти відкриття дитсадків у Закарпатській області

Батьки вважають, що наразі тримати дітей вдома, гуляти на площадках без дотримання протиепідеміологічних вимог, без догляду дорослих викликає стурбованість та соціальну напругу. Вважаємо, є нагальна необхідність надати дітям можливість відвідувати дитячі садки, оскільки за висновками лікарів діти не відносяться до групи ризику захворювання коронавірусною інфекцією. У закладах дошкільної освіти проходить адаптація, виробляється колективний імунітет, включаючи широкий спектр індивідуальних реакцій, характер яких залежить від психофізіологічних і особистісних особливостей дитини, від сформованих сімейних відносин, від умов перебування в дошкільному закладі.

Враховуючи, що в літній період у всіх садочках проводиться оздоровлення, вихованці мають можливість приймати сонячні ванни, спілкуватися з однолітками, розкривати свої таланти на заняттях, а головне, вони мають правильно збережений режим дня, сон, правильне та збалансоване харчування. Враховуючи думку педагогів міста, ізоляція дітей призводить до зупинки в розвитку, спілкуванні, можливості навіть оздоровитися.

Читайте також:  Обурені батьки школярів і дошкільнят прийшли під стіни Закарпатської ОДА: опубліковано відео

Вважаючи, що садочки вже працювали під час пандемії, діти знали, як себе поводити, як захистити себе, як дотримуватись простих і звичайних правил гігієни та культури поведінки просимо відновити роботу закладів дошкільної освіти Мукачівської міської ОТГ та Закарпатської області з дотриманням санітарного регламенту та протиепідеміологічних заходів пов’язаних з COVID-19".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0