Митрополит Феодор висловив співчуття у зв’язку зі смертю Василя Гарагонича

Життя  23 липня 2020 року, 22:01 1311

На головному фото – владика Феодор та Василь Гарагонич під час освячення прес-центру "Панорама" (5 листопада 2013 року).

Сьогодні перестало битися серце професора Ужгородського національного університету, доктора історичних наук, журналіста, заслуженого працівника освіти України, шеф-редактора інформаційного холдингу «Панорама медіа група», знаного закарпатця, віруючої людини Василя Васильовича Гарагонича.

Митрополит Феодор висловив співчуття рідним у зв’язку з непоправною втратою.

"Це велика втрата для дружини та його синів, родини, усіх, хто його знав. Від імені духовенства, чернецтва та вірян Мукачівської Православної єпархії висловлюю щирі співчуття родині Гарагонич з приводу тяжкої втрати – смерті Вашого батька. Неможливо висловити непоправне горе людини, котра втратила свою рідну кровинку. В цей скорботний час ми з глибоким сумом і скорботою поділяємо Ваше горе та підтримуємо Вас.

Від себе особисто та Мукачівського Єпархіального управління висловлюю молитовні співчуття всім рідним і близьким померлого та молюся за упокій душі спочилого. Нехай Господь, упокоїть його душу в своєму Царстві!

Закликаю всіх священнослужителів Мукачівської Православної єпархії Української Православної Церкви до посиленої молитви за новопредставленого.

Вічна йому пам’ять!" – йдеться у співчутті за підписом митрополита Мукачівського і Ужгородського Феодора.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0