84 мільйони заплатили у бюджет за розмитнення посилок власники "італійських бусів"

Життя  29 липня 2020 року, 16:33 1359 ФОТО

84 млн грн заплатили у бюджет за розмитнення посилок так звані "італійські буси". Про це мені сьогодні у пункті пропуску "Ужгород" на українсько-словацькому кордоні розповіли голові Закарпатської ОДА Олексію Петрову.

"Сюди приїхав після звернення депутатів від партії "Слуга народу", щоб я проревізував чи працює повноцінно стаціонарна скануюча система у пункті пропуску "Ужгород". Були такі меседжі, що пункт пропуску не працює, а система не введена в експлуатацію. Приїхав на місце, розібрався. Відповідаю народним обранцям: і пункт пропуску, і сканер – працюють", – запевнив очільник Закарпаття.

Читайте також:  Митний пост "Ужгород" отримав нового начальника, – журналіст

Митники продемонстрували як оглядають транспортні засоби. Машина заїжджає до спеціально обладнаного приміщення. Під час сканування, людей у приміщенні немає, водій знаходиться надворі, тобто загрози здоров’ю немає. Обслуговують систему оператори, які пройшли спеціальне навчання. "Триває огляд 10-15 хвилин, це відповідає європейським практикам", – зауважив Олексій Петров.

У пункті пропуску "Ужгород" протягом доби через систему сканування проходить близько 80 вантажівок, а на КПП "Тиса" більше 250 транспортних засобів. На "Тисі", крім вантажівок, сканують і так звані італійські бусики.

"Система –дієва. Завдяки цьому апарату було виявлено чимало прихованого товару, наприклад, мотоцикл, який намагалися ввезти в Україну без розмитнення, шаблі та інше", – підсумував голова Закарпатської ОДА.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0