Євросоюз оновив список "безпечних" країн, з яких дозволено в’їзд

Життя  1 серпня 2020 року, 09:38 2134

Рада ЄС цими днями переглянула список "безпечних" країн, для яких країни-члени повинні поступово скасовувати обмеження на подорожі на зовнішньому кордоні, і Україна у нього не потрапила. 

Згідно з рішенням, у список не додали жодних нових держав. Водночас з нього викреслили Алжир. Таким чином країнам-членам рекомендовано відкрити кордони для жителів 12 держав: Австралії, Канади, Грузії, Японії, Марокко, Нової Зеландії, Руанди, Південної Кореї, Таїланду, Тунісу, Уругваю, а також Китаю за умови підтвердження взаємності.

Loading...

Читайте також:  В уряді вважають, що ЄС не відкриє кордони для українців до кінця вересня

Це означає, що в‘їзд в ЄС загалом залишається закритим для громадян України, крім окремих категорій українців. Під час перегляду списку два тижні тому ЄС виключив з нього Сербію і Чорногорію. Наступний перегляд відбудеться за два тижні.

Критерії визначення третіх країн, жителям яких в’їзд до ЄС буде дозволено, включають, зокрема, епідеміологічну ситуацію і заходи стримування коронавірусу такі як соціальне дистанціювання, а також економічні та соціальні аспекти. 

Читайте також:  В Україні змінилися правила карантину

Стосовно епідеміологічної ситуації, у третіх країнах, для яких обмеження на в’їзд скасовуються, кількість нових випадків COVID-19 за останні 14 днів і на 100 000 жителів має бути близькою до середнього показника по ЄС або нижчою.

Нагадаємо, Болгарія знову змінила правила в’їзду для українських туристів.

Джерело: ЄП
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0