Реакція на запит Василя Петьовки: "Укрзалізниця" з 3 серпня відновлює рейс "Київ-Рахів" 

Життя  1 серпня 2020 року, 14:04 1381

 

Після запиту народного депутата Василя Петьовки до прем’єра, "Укрзалізниця" з 3 серпня відновлює курсування поїзда "Київ – Рахів". Квитки уже у продажу. 

"У перший рейс цей поїзд відправиться з Києва 3 серпня, далі курсуватиме по непарних днях, а з Рахова 4 серпня та курсуватиме по парних днях", – йдеться у повідомленні "Укрзалізниці".

Loading...

Читайте також:  Курсування швидкісного потягу "Інтерсіті" у Закарпатті неможливе: пояснення, чому

У своєму запиті, який Василь Петьовка направляв на адресу прем’єра, народний депутат звернув увагу, що попри те, що "Укрзалізниця" з 1 червня запустила пасажирські перевезення, в тому числі до Ужгорода, рейс "Київ – Рахів" на той час так і не поновили.  

Нардеп звернув увагу, що організація сполучення з Києва до Рахівщини не обмежується виключно зимовим сезоном. Цей рейс вкрай популярний і влітку, особливо з настанням сезону відпусток, і несвоєчасне відновлення після введення карантину рейсу потягів  рейсом "Київ-Рахів" ставить під загрозу розвиток туристичної галузі Закарпаття. Йдеться робочі місця, розвиток малого бізнесу, популяризацію Закарпаття як туристичної  родзинки України та розвиток внутрішнього туризму.

Читайте також:  У Рахів через Львів курсуватиме потяг із Харкова

Нагадаємо: пряме залізничне сполучення потягами "Київ – Рахів" "Укрзалізниця" відкрила  у серпні 2014 року.  Потяг забезпечує єдине дешеве сполучення з Києвом для мешканців понад десятка районів у чотирьох областях, обслуговує "цільову територію" з населенням 1,4 млн. осіб. 

В уряді на звернення народного депутата відреагували – потяг "Київ-Рахів" знову курсуватиме  уже з наступного тижня.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0