Названо схожі на COVID-19 захворювання: як відрізнити

Життя  5 серпня 2020 року, 21:39 6521

Лікарі стверджують, що новий тип коронавірусу, інформація про який не сходить із вуст із кінця минулого року, пацієнти іноді все ще плутають з іншими захворюваннями. Трапляється це через те, що їхні симптоми дуже схожі на ознаки COVID-19. Про те, які хвороби особливо недовірливі люди можуть сприйняти за цю інфекцію, читайте у матеріалі.

ГРВІ та ГРЗ

Перші симптоми коронавірусу, ГРЗ і ГРВІ досить схожі – висока температура, головний біль, кашель і слабкість. Але якщо крім цих ознак людину починають турбувати біль у горлі й нежить, то в такому разі йдеться про застуду або грип.

Loading...

Читайте також:  У МОЗ готуються до другої хвилі COVID-19

Алергія

Втрату нюху медики називають однією з головних ознак коронавірусної інфекції. Водночас аносмія є також частим симптомом алергічного риніту. Щоб відрізнити алергію від COVID-19, потрібно вжити антигістамінний препарат і використовувати краплі для носа з протиалергічним ефектом. За словами фахівців, після цього алергіки швидко відчувають покращення, тоді як у випадку з коронавірусом нюх так миттєво не відновиться.

ЛОР-запалення

Медики підкреслюють, що однозначно не можна переплутати з COVID-19 отит, а ось аденоїдит і риносинусит цілком можна. "Вміст носа починає стікати задньою стінкою глотки, що може викликати досить сильні напади кашлю. Саме цю ознаку особливо недовірливі люди можуть прийняти за прояв коронавірусу", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що найчастіше в такому разі починає боліти також горло, тому зараження COVID-19 можна не припускати. Однак, якщо у вас є сумніви, краще здати мазки.

Джерело: Обозреватель
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0