Німеччина запровадила обов’язкове тестування для мандрівників з України

Життя  6 серпня 2020 року, 15:08 725

Мандрівники, які повертаються до Німеччини з регіонів із високим ризиком зараження коронавірусом, з суботи, 8 серпня, повинні будуть обов’язково здавати тести. Про це заявив міністр охорони здоров’я Єнс Шпан.

Для цього в аеропортах обладнають додаткові лабораторії, а також створять їх в місцях прибуття туристів поїздом або автомобілем. Уже зараз є можливість для всіх приїжджих пройти безкоштовне тестування протягом 72 годин після прибуття в Німеччину.

Loading...

Читайте також:  Закарпатці купують фальшиві ПЛР-тести на коронавірус для перетину кордону, – ЗМІ

Шпан підкреслив, що тести повинні бути безкоштовними. "Я не вірю в дебати про те, що хто може дозволити собі відпустку, може дозволити собі тест. Ми не повинні робити питання тестування соціальним питанням", – сказав він.

Міністр охорони здоров’я підкреслив, що йому зрозуміло, що обов’язковий тест може бути розцінений як "втручання в свободу особистості". "Однак це "втручання" розумне", – додав він. Того, хто відмовиться пройти тест, можуть оштрафувати на суму до 25 000 євро.

Країни з високим ризиком зараження визначені в списку на сайті Інституту Роберта Коха, серед них – і Україна. З країн ЄС у списку тільки Люксембург і три іспанських регіони – Арагон, Каталонія і Наварра.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 1
Ех:( 06.08.2020, 15:10
Мда, українців і так в Європі не дуже поважали. А тепер нас взагалі вважають третім сортом:(