У всіх районах області поліцейські перевіряють заклади торгівлі та розважальні заклади

Життя  6 серпня 2020 року, 15:27 627 ФОТО

На Закарпатті інспектори секторів превентивної діяльності, разом із працівниками ювенальної поліції, проводять профілактичні перевірки закладів громадського харчування, торгівлі, а також розважальних закладів, що працюють у нічний час.

Основною метою таких рейдів є контроль за продажем тютюнових та алкогольних виробів неповнолітнім, що є заборонено законом. Так, за останні кілька днів працівники поліції Закарпаття виявили та задокументували ряд таких правопорушень.

Loading...

Читайте також:  На Закарпатті кілька нічних закладів порушили карантин

 

Серед них – адміністративні правопорушення, що стосуються правил торгівлі алкогольними та тютюновими виробами, порушення порядку перебування дітей у розважальних закладах, або закладах громадського харчування, також правопорушення щодо куріння тютюнових виробів та розпивання алкоголю у заборонених законом місцях. Продавці та власники закладів, які порушили закон, нестимуть адміністративну відповідальність. 

На Закарпатті поліцейські перевіряють заклади торгівлі

Крім того, як зауважили у відділі комунікації поліції Закарпатської області, покарання за статтею 184 КУпАП (невиконання обов’язків щодо виховання дітей)  загрожує і батькам неповнолітніх.

Нагадаємо, закарпатець продавав у своєму ресторані небезпечний алкоголь.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0