"Починається друга хвиля епідемії коронавірусу", – Максим Степанов

Життя  11 серпня 2020 року, 13:00 5322

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що "друга хвиля" епідемії COVID-19, яку прогнозували восени, вже починається. Про це голова МОЗ заявив сьогодні на брифінгу.

"Ми рахували, що в нас буде так звана друга хвиля, тобто суттєве збільшення кількості хворих, десь у жовтні-листопаді – і це буде поєднано з сезонною епідемією грипу. Так рахував весь світ. Весь світ рахував, що суттєве збільшення кількості хворих на COVID-19 почнеться восени, десь у жовтні-листопаді. Ми зараз бачимо, що всі країни Європи теж фіксують різке зростання кількості хворих на COVID-19. Саме тому ми почали більш потужно і швидко рухатися (в підготовці медичної системи – ред.). Незважаючи на те, що було зроблено багато", – заявив Максим Степанов.

Loading...

Читайте також:  Названо симптоми, які свідчать про те, що у вас коронавірус

Степанов зазначив, що в Україні з квітня кількість тестувань збільшили у десятки разів, зараз закуповують апарати штучної вентиляції легень, підводять кисень до ліжок у лікарнях. У деяких областях уже розгортають лікарні "другої хвилі". Наприклад, у Львівській області вже третій день профільні лікарні на більше як 50% заповнені хворими з коронавірусом.  

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 2
Народ 12.08.2020, 12:22
Просто шок...для чого то всьо?Прям дуже цікаво як пройде 5-10 років і світ дізнається що приховували під видом пандемії
Патрон 11.08.2020, 21:53
Буде вам друга хвиля.....люди вийдуть та покажуть вам другу хвилю. В європі всі без масок ходять давно і забули про коронавірус...а наші щоб бабла побільше вижебрати таких ще хвиль ще зроблять пару