В Ужгороді відбулася зустріч підприємців, на якій йшлося про допомогу бізнесу в посткарантинний час

Життя  19 серпня 2020 року, 10:15 877 ВІДЕО

Як розвивається малий та середній бізнес на Закарпатті та що можуть вимагати підприємці від місцевої влади для полегшення роботи? Всеукраїнський громадський рух "Save Фоп" зібрав за обговоренням в Ужгороді підприємців, політиків і небайдужих містян. Обговорили ці та інші болючі питання.

Олександр Білак, радник Голови Закарпатської обласної ради: "Прогнозується подальша фіскалізація. Саме для фізичних осіб-підприємців. І в момент, коли вони ще не відійшли від кризу посткарантинного додати їм ускладнення у вигляді додаткових фіскальних заходів. То це складає загрозу у двох моментах. Перший – закриття підприємців, як таких. А другий – перехід цих підприємців у тіньову сферу. Тривалий карантин обмежив діяльність підприємців. Бізнес зазнав неабияких втрат".  

Дмитро Максименко, підприємець, координатор руху "Save Фоп" в Західній Україні: "До карантину у моїй компанії працювало працювало більше 30-ти людей. Зараз залишилось 13. Ми готові працювати. Підприємці платять податки. І тут ми для того, аби нам не створювали, особливо у ці тяжкі часи карантину, коли дехто закривається, ми звільняємо співробітників, закриваємо роздрібні якісь точки. А тут  нам держава створює додаткові перепони". 

Loading...

Читайте також:  «Чистий двір – охайне місто!» – ініціатива, яка вчить діяти і отримувати результат

Учасники зустрічі підписали звернення до Уряду України і виступають проти тотальної фіскалізації. 

Олександр Білак, радник Голови Закарпатсь кої обласної ради: "Ми із свого боку на рівні органів місцевого самоврядування зобов’язані приймати ті програми підтримки бізнесу, які реально будуть розвивати бізнес-середовище". 

Ксенія Ляпіна, екс-голова державної регуляторної служби України, лідерка руху "Save Фоп": "Сьогодні ужгородці підприємці долучилися до написання звернення. І ми надіємося, що Ужгородська міська рада, як і інші міські ради, прийме звернення до Верховної Ради із вимогою скасування фіскалізації і прийняттям відповідних законопроектів". 

За словами Олександра Білака, звертатимуться до влади міста і області із конкретними програм амипідтримки для малого і середнього бізнесу. Що сприятиме активному залученню як українських, так і іноземних інвесторів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0