Як проводитимуть уроки в школах Ужгорода

Життя  27 серпня 2020 року, 13:12 1099 ВІДЕО

Всі школи Ужгорода готові до початку навчального року з дотриманням карантинних вимог помаранчевої зони. Про це розповіла начальниця відділу закладів освіти Ужгородської міськради Жанна Дудинець. За її словами, вчителі будуть проводити уроки в захисних щитках. Школи забезпечені також засобами дезінфекції та безконтактними термометрами.

Як розповів директор школи Мар’ян Комарницький, для кожного вчителя Ужгородської школи №20 закупили по два захисні щитки. Медична сестра школи № 5 в Ужгороді Оксана Гулаткан рознесла в кожен клас антисептики та паперові рушники. Каже, що школа закупила маски, антисептичні засоби, рукавички, безконтактні термометри, захисні щитки, халати медичні, паперові рушнички та серветки.

Loading...

Читайте також:  Учні без масок, а вчителі у захисних щитках: МОЗ знову змінило умови навчання під час карантину

У старшій школі № 6 в Ужгороді навчаються більше 700 дітей. Директорка Марія Гринчук розповіла, щоб уникнути скупчення учнів, вони заходитимуть через різні входи. "Ми також розвели дітей у часі. На 8 розпочнуться уроки у 9-11 класах. На 9 годину будуть уроки у 5-8 класах", — пояснила Марія Гринчук. Докладніше про навчання в умовах карантину – у сюжеті "Суспільне Закарпаття".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0