Уцілілі господарські будівлі згорілого будинку священника переобладнують під тимчасове житло

Життя  4 вересня 2020 року, 08:36 3463

Як ми вже повідомляли, 25 серпня трапилася велика біда − вщент згорів будинок священника Мукачівської православної єпархії, протоієрея Василія Канчія.

У єпархії розповіли про ситуацію, станом на 4 вересня.

"Після лиха, сім’я, в якій є восьмеро дітей, опиналася на вулиці в повному розумінні цього слова. Завдяки добрим серцям друзів, священників та чернецтва, горе людей в перші дні було розділено з ними і відповідно зменшено і морально і матеріально. Дякуючи миттєвій підтримці керуючого єпархією, Високопреосвященнішого Феодора, митрополита Мукачівського і Ужгородського було прийнято ряд невідкладних мір по наданню допомоги сім’ї.

Loading...

Читайте також:  Диво під час пожежі в Мукачеві: згорів весь будинок, але ікони та великодній кошик вціліли

В перші ж дні завдяки материнській опіці та підтримці настоятельці Свалявського Свято-Троїцького Кирило-Мефодіївського жіночого монастиря, ігумені Ніни (Мізун) всіх діток родини було прийнято на проживання в чернечу обитель Свалявщини.

Священник Василій та його дружина перебувають зараз теж в будинку одного зі священників єпархії.

Відразу після пожежі завдяки підтримці небайдужих людей почалися роботи по демонтажу обгорілих уламків, розчищенню завалів та згорілого матеріалу.

Станом на 4 вересня, проводяться роботи по переобладнанню уцілілих господарських будівель під тимчасове житло для родини", – йдеться у повідомленні.

На жаль, коштів на відбудову будинку все ще бракує, тому, небайдужі черговий раз звертаються до всіх людей доброї волі про допомогу.

Рахунки:

  • 5168 7554 3214 5429 (Канчій Микола Васильович)
  • 5168 7573 6503 9777 (Канчій Василь Васильович)

Раніше священник із Мукачева розповів про лихо, яке сталося у його родині.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0