"У кінці вересня школи в Україні можуть закрити", – інфекціоніст

Життя  5 вересня 2020 року, 12:32 Мирослав Семенюк 15365

Ситуація з коронавірусом (COVID-19) в Україні з кожним місяцем погіршуватиметься. Такі невтішні прогнози дають інфекціоністи. Як повідомив в інтерв’ю "Главкому" керівник Національної експертної групи з інфекційного контролю, інфекціоніст Андрій Александрін, навчальні заклади в країні можуть закритися на карантин вже наприкінці вересня.

"Дитяче населення є однією з рушійних сил розповсюдження ГРВІ, зокрема й COVID-19. І найближчим часом зростання захворюваності за рахунок дитячого населення піде ще більше, бо хоч діти й не є групою ризику, вони є носіями. Діти можуть заражати своїх батьків, бабусь і дідусів. Я впевнений, ситуація буде такою: 1 вересня діти пішли до школи, у кінці вересня всі школи закриються", – сказав він.

Loading...

Читайте також:  Школярів та частину вчителів в Україні хочуть страхувати від COVID-19

За словами Александріна, населення "дуже розслабилося", воно не довіряє центральній владі. "По-друге, за моїми спостереженнями, наразі величезна проблема – внутрішньоколективні спалахи. Одна хвора людина прийшла на роботу на велике підприємство, там почхала-покашляла, усіх позаражала, і за кілька днів отримала лабораторне підтвердження COVID-19. Ось вам і спалах", – зазначив лікар.

Він вважає, що суттєве погіршення ситуації з коронавірусом буде вже за кілька місяців. "Я не хочу лякати, просто як інфекціоніст розумію: у кінці жовтня – на початку листопада ми отримаємо точно таку ситуацію, яка була навесні в Італії чи Іспанії, коли до лікарні звозитимуть величезну кількість хворих, медики змушені будуть з трьох пацієнтів обирати одного, чиї шанси на одужання найвищі, і лікувати його", – додав Александрін.

Джерело: Обозреватель
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 4
Олег 06.09.2020, 00:55
Уже даже ВОЗ сказало що дітям до 12 років не потрібно маски носити і вообще не запроваджувати більше карантин,але нашим уродам все мало грошей все якогось чорта придумають!!!!
Вввв 05.09.2020, 22:48
Ебанута.ніхто не знає шо буде завтра....а вона знає...питання звідки?відповідь їм так вигідно...
Мама! 05.09.2020, 18:33
Тобто вже наперед знають що ситуація буде погіршуватися! Суки! Гроші отримали,то статистика знов буде погана!
Вера 05.09.2020, 14:09
Дуже "розумна" інфекціоністка. Само більше всіх нас бентежить погрози за жовтень та листопад м - ці ви екстросенс що погрожуєте , а може дасть Бог та буде добре. Ви хоч і лікар, але не варто вам запугувати людство.