Що робити, якщо у вас підозра на коронавірус: пояснення МОЗу

Життя  6 вересня 2020 року, 14:31 Мирослав Семенюк 1893

Міністерство охорони здоров’я України оновило механізм надання допомоги пацієнту з підозрою на коронавірус (COVID-19). Як повідомляє МОЗ у Facebook, за появи симптомів COVID-19 у пацієнта сімейний лікар зобов’язаний діяти за затвердженим алгоритмом і ухвалити рішення про подальше лікування хворого.

Першим етапом є звернення до свого сімейного лікаря. Після цього той проконсультує по телефону і вирішить, чи необхідна госпіталізація. За потреби приїде до пацієнта.

Loading...

Читайте також:  "Ситуація з коронавірусом різко погіршиться до кінця жовтня", – епідеміолог

Далі можливий виклик мобільної бригади, яка візьме у хворого зразки для тесту на коронавірус. Після отримання результатів тесту в разі підтвердження COVID-19 передбачено надання медичної допомоги в амбулаторно-поліклінічних умовах з активним наглядом хворого.

У разі, коли пацієнт не має свого сімейного лікаря (не підписував декларацію з відповідним фахівцем), можна зателефонувати на обласну гарячу лінію з питань коронавірусу. У разі підвищення температури вище за 38 градусів, яка погано піддається корекції, необхідно телефонувати на номер 103.

Джерело: Обозреватель
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0