У лікарні святого Мартина є сучасний апарат, який використовують при лікуванні пацієнтів із COVID-19

Життя  8 вересня 2020 року, 14:39 962 ФОТО

У реанімаційному відділенні лікарні святого Мартина вже тиждень працює пересувний цифровий рентгенівський апарат uDR370i (виробник UNITED IMAGING). Сучасний апарат отриманий від «Закарпатгазвидобування» для діагностики захворювань легень пацієнтів з COVID-19.

Особливість апарату в тому, що зображення одразу передається на портативний цифровий детектор, який оснащений двома мобільними батареями для безперервності роботи та планшетом для моніторингу стану пацієнта.

Керування апаратом та спостереження за пацієнтом проводиться дистанційно (максимальна відстань 15 метрів) для мінімалізації опромінення медичного персоналу, що відповідає сучасним вимогам радіаційної безпеки.

Loading...

Читайте також:  У Мукачеві 13-річний хлопчик бореться за життя

Оснащений пристроєм, що фіксує відсоток ураження легеневої тканини. Це важливо при діагностиці пневмоній, викликаних COVID-19 та розробки подальшої тактики лікування пацієнтів. Також є рентгенологічна трубка, що повертається на 360 градусів. Це дає можливість обстеження пацієнтів в будь-яких умовах.

Пересувний цифровий рентгенівський апарат

Як розповіли в Мукачівській міськраді, апарат оснащений і «ДАПом» – індивідуальним дозиметром пацієнта, що є обов‘язковою умовою для експлуатації рентгенологічних апаратів з грудня 2019 року і показує отриману дозу опромінення пацієнта.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0