Повний рюкзак грошей: закарпатські митники вилучили на кордоні «зайву» валюту

Життя  9 вересня 2020 року, 16:23 8292 ФОТОФАКТ

На митному посту «Тиса» закарпатські митники попередили спробу незаконного ввезення валюти – майже 20 тисяч фунтів стерлінгів. Повертався громадянин Польщі з Англії на автомобілі марки «Мерседес-Спрінтер» через українсько-угорський кордон, їхав до Тернополя.

Під час митно-прикордонного контролю показав посвідку на тимчасове проживання в Україні. Усно запевняв митників, що переміщує лише 9 000 фунтів. Мовляв, інших предметів, що підлягають обов’язковому декларуванню та потребують необхідних підтверджуючих документів, у нього нема.

Але митники попросили показати невелику спортивну сумочку, яка лежала на передньому пасажирському сидінні. Виявилося, що в ній набагато більше від заявленої суми – 18 700 фунтів, що в еквіваленті перевищує допустиму для вільного переміщення валюту.

Loading...

Читайте також:  Прокуратура відкрила кримінальне провадження стосовно закарпатських митників

За даним фактом складено протокол про порушення митних правил за статтею 472 Митного кодексу України. Дозволену для ввезення суму повернуто громадянину, решта – 9 700 вилучено.

Нагадаємо, фізична особа ввозить в Україну та вивозить за межі України готівкову валюту і банківські метали в сумі/вартістю, що дорівнює або перевищує в еквіваленті 10000 євро, за умови її письмового декларування митному органу в повному обсязі.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0