Закриття дитячої залізниці в Ужгороді: очільник області відреагував на невдоволення краян

Життя  10 вересня 2020 року, 11:00 1162

Нещодавно закарпатців засмутила новина про те, що "Укрзалізниця" хоче закрити дитячу залізницю в Ужгороді. Голова Закарпатської ОДА відреагував на невдоволення краян. Нижче подаємо оригінальний авторський текст.

"Ужгородська дитяча залізниця. Бачив, що ви мене теґаєте у своїх постах, створюєте петиції, ця тема болить. Найголовніше – дитяча вузькоколійка повинна розвиватися, а не бути просто потягом, який курсує з точки "А" у точку "Б". Переведення її з державної в комунальну власність – проблеми не вирішить. Ми лише розтягнемо стагнацію вузькоколійки.

Щоб запустити на повну цей об’єкт, який може працювати цілорічно, а не лише три місяці влітку, потрібно відкривати нові атракції, влаштувати акції, працювати із туристами, рекламувати себе. Так працюють туристичні залізниці у всьому світі і користуються великою популярністю.

Читайте також:  Доля дитячої залізниці: чи дійсно її закривають

Визначив наступні кроки, яким чином перетворити Ужгородську дитячу залізницю у "місце паломництва" фанатів залізниць:

  • Звернувся із листом до голови правління АТ "Українська залізниця" Володимира Жмака розглянути подальший розвиток дитячої вузькоколійки в умовах державно-приватного партнерства.
  • Запросив на Закарпаття експерта Піотра Хенріка Млодзяна, який реанімовує подібні об’єкти у Польщі. Його візит планується на кінець тижня.
  • Уже зараз ведемо переговори із потенційними інвесторами.

Це шлях до розвитку та успіху, а не перекидання важкого тягаря з одного бюджету на інший. Про результати повідомлю вже найближчим часом", – зазначив Олексій Петров.

Нагадаємо, голова Закарпатської ОДА озвучив нову інформацію стосовно запуску Інтерсіті "Київ – Ужгород".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0