Вперше за 20 років дорожники почали ремонтувати важливу транспортну артерію Закарпаття

Життя  14 вересня 2020 року, 15:33 2073

Протяжність регіональної автомобільної дороги державного значення Р-21 Долина-Хуст км 44+983 - км 128+770 в межах Закарпатської області становить 83,8 км. Дорога проходить по території двох районів (Міжгірський і Хустський) і з’єднує Закарпатську та Івано-Франківську області. Вона забезпечує рух транспортних потоків з територіальних автодоріг державного значення: Т-07-18 Н.Ворота-Воловець-Міжгір’я, Т-07-20 Міжгір’я-Синевир, Т-07-24 Синевир-Синевирська Поляна з під’їздом до Національного природного парку “Синевир” (“Синевирське озеро”).

Останні капітальні ремонти проводилися до 2000 року. На початок 2020 року стан автодороги Р-21 Долина-Хуст вимагав проведення поточного середнього ремонту на всьому її протязі.

Loading...

Читайте також:  На Закарпатті бригада жінок будує дорогу

Роботи на  дорозі розпочаті з кінця квітня поточного року. Ремонтом охоплена ділянка від села Торунь до смт. Міжгіря протяжністю 31,917 км. Тут можна бачити багато сучасної техніки та цілодобову роботу. В селах Майдан та Сойми, а також у Міжгір’ї виконавець робіт компанія ПБС ремонтує дорожнє покриття: на ділянці ремонту вже проведено холодний ремікс основи дорожнього одягу з додаванням нового матеріалу довжиною 27,5 км., влаштовано вирівнюючий шар асфальтобетону товщиною 10 см на 24 км.

Завершено ремонт 24 малих мостів та завершуються роботи з ремонту 3 середніх мостів. Влаштовано 60 метрів габіонних низових підпірних стінок на 7 ділянках підмивання. По всій протяжності відновлено кювети. Йдуть роботи з влаштування тротуарів. Об’єкт планується завершити і ввести в експлуатацію в поточному році.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0