Одна з країн ЄС повернула режим надзвичайної ситуації через коронавірус

Життя  15 вересня 2020 року, 13:04 3523

Уряд Португалії знову оголосив режим надзвичайної ситуації на материковій частині країни у зв’язку зі збільшенням випадків коронавірусу, що передбачає низку обмежень для громадськості. Президент Національної ради охорони здоров’я Енріке Баррос заявив, що нові заходи є послідовними і мають сенс перед лицем нинішньої реальності.

Режим надзвичайної ситуації, що досі діяв тільки в столичному регіоні, почав діяти на решті території до 23:59 30 вересня. Нові обмеження передбачають заборону збиратися у групи понад 10 осіб, якщо вони не належать до одного домогосподарства, а також заборону на продаж алкогольних напоїв.

У торгових закладах, у тому числі супермаркетах і гіпермаркетах, продаж алкогольних напоїв з 20:00 тепер заборонений. У ресторанах, кафе та кондитерських, розташованих за 300 метрів від шкіл будуть, вводиться обмеження на кількість людей за столиком – не більше чотирьох осіб. Таке ж обмеження буде діяти в закладах громадського харчування на території ТРЦ.

Loading...

Читайте також:  Без загальних карантинів і нового закриття кордонів: Європа хоче навчитися жити з коронавірусом

Магазинам дозволяється працювати лише з 10:00, "за винятком пекарень, кафе, перукарень і спортзалів", час закриття – з  20:00 до 23:00, за рішенням муніципалітету "в залежності від конкретної ситуації" у кожному окрузі.

На додаток до правил для більшої частини Португалії діють і додаткові заходи для регіонів Лісабона та Порту, де ризик захворюваності вищий через більшу щільність населення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 1
Йончі 15.09.2020, 13:51
То помали всяди в ЄС так буде. Всі посилять карантинні обмеження