Чи є загрози для безвізу України з ЄС: пояснення

Життя  15 вересня 2020 року, 19:35 2003

Глава МЗС Дмитро Кулеба впевнений, що нині ніяких загроз безвізовому режиму України з ЄС не існує. Про це глава МЗС України сказав в ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV в понеділок.

"По-перше, я не бачу ніяких ознак того, що Україна може повернутися, як ви сказали, в триєдине братство, сестринство. Це як раз спільне зусилля для всіх нас, щоб Україна продовжувала рух в ЄС, в НАТО. Це абсолютно категорично... По-друге, я хочу дуже чітко заявити: немає жодних загроз безвізу з ЄС ", – сказав Дмитро Кулеба.

Loading...

Читайте також:  Частині закарпатців можуть заборонити перетинати кордон: пояснення

Окремо він підкреслив, що не чує від міжнародних партнерів України претензій щодо руйнування антикорупційної інфраструктури. "Я в силу роботи багато спілкуюся з нашими партнерами, я не чую якихось предметних претензій до того, що ми зруйнували цю саму антикорупційну інфраструктуру…", – наголосив міністр. 

Він запевнив, що з партнерами відбувається "нормальний діалог". "Безумовно, ми говоримо з нашими партнерами, розмовляємо з усіх питань, і не лише щодо боротьби з корупцією, а й щодо реформ загалом, але якогось жовтого, не кажучи вже про червоне світло, яке нам виставляють, говорити не доводиться. Є нормальний діалог", – додав міністр.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 1
Авасян 16.09.2020, 08:57
Пиздаболізм