Сусідня країна продовжила заборону на в’їзд іноземців ще на місяць

Життя  16 вересня 2020 року, 08:18 4256

Заборону на в’їзд іноземних громадян ще на 30 діб, починаючи з 15 вересня, продовжила сусідня Румунія. "Інформуємо, що, згідно з рішенням уряду Румунії, з 15.09.2020 року продовжено на 30 діб дію режиму надзвичайної ситуації, в рамках якої забороняється в’їзд іноземних громадян на територію Румунії", – йдеться у повідомленні посольства у Facebook.

Під час дії режиму НС громадяни Румунії зобов’язані носити маски в громадських місцях і на вулицях протягом того часу, який встановила місцева влада кожного району. Спортивні змагання можуть бути організовані без участі глядачів, а культурні заходи дозволені з дотриманням всіх карантинних правил.

Loading...

Читайте також:  Частині закарпатців можуть заборонити перетинати кордон: пояснення

Приватні заходи в закритих приміщеннях дозволені тільки за участю не більше 20 осіб та з дотриманням правил фізичної дистанції. На відкритих просторах дозволені збори не більше 50 осіб, які зобов’язані дотримуватися правил дистанціювання.

Разом із тим уряд дозволив проведення політичних демонстрацій за участі не більше 100 осіб за дотримання необхідних правил.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0