Генконсульство Угорщини опублікувало важливу інформацію для тих, хто планує перетинати кордон

Життя  17 вересня 2020 року, 12:25 12612

Довготривале очікування та великі черги на міжнародних контрольно-пропускних пунктах "Чоп–Загонь" та "Астей–Берегшурань" в сторону Угорщини утворилися з тієї причини, що в численних випадках документи громадян України та третіх країн, котрі бажають в’їхати та транзитом перетинати територію Угорщини, не відповідають вимогам правил протидії поширенню пандемії Covid 19! На жаль, кожен 7-ий автомобіль із 10-ти повертають! Про це повідомляє Генеральне консульство Угорщини в Ужгороді.

Основне право на в’їзд в Угорщину мають водії, котрі забезпечують міжнародні вантажні перевезення, та у них наявні відповідні офіційні дозволи. Таке ж право мають міжнародні пасажирські перевізники – водії рейсових автобусів, у котрих наявні відповідні офіційні ліцензії.

Це право не поширюється на водіїв мікроавтобусів, які не мають таких офіційних ліцензій.

Loading...

Читайте також:  Величезні черги на КПП: довелось втрутитись поліції

З метою перетину транзитом на територію Угорщини можуть в’їжджати іноземні громадяни, які при паспортному контролі з достовірністю підтверджують наявність гарантованого права на в’їзд у цільову країну та доведуть, що для їх подорожі транзитування можливе саме територією Угорщини.  

Працівник прикордонної служби, який здійснює паспортний контроль, пересвідчується у відповідності заявленій меті подорожі фактично наявних ознак, перевіряє відповідність документів вимогам для виїзду в шенгенську зону, а також стан здоров’я подорожуючих. Прикордонник може відмовити у в’їзді та транзиті будь-кому, хто належить до його компетенції, його рішення не може бути оскаржене. Крім того, транзит можливий лише за маршрутом, визначеним угорською поліцією, і протягом максимально 24 годин.

"Отже звертаємо увагу шановних подорожуючих, якщо до цільової країни вашої подорожі маршрут пролягає територією інших країн, наприклад до Польщі (при наявності польської візи D), або до Молдови, не обирайте українсько-угорські контрольно-пропупускні пункти задля зменшення заторів", – йдеться в офіційному повідомленні Генконсультва Угорщини.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 1
Віталій 23.09.2020, 22:25
як же вони рахують? де початок відліку? Питаю в інтересах тих, що не хочуть попасти в злощасний "7-й автомобіль"...