Величезні черги на КПП: довелось втрутитись поліції

Життя  16 вересня 2020 року, 12:52 23431 ФОТО

На контрольно-пропускних пунктах Закарпаття із сусідніми Словаччиною та Угорщино утворилися черги з автомобілів подорожуючих. Так, на КПП "Лужанка" на кордоні з Угорщиною станом на 8 год. 16 вересня перебувало в черзі на перетин кордону 180 мікроавтобусів та 50 легкових автомобілів.  

На КПП "Тиса" на кордоні з Угорщиною у місті Чоп та на КПП "Ужгород" на кордоні зі Словаччиною утворилася черга з вантажних автомобілів. Також на КПП "Тиса" спостерігається збільшення черги з легкових автівок. Наразі сусідні Румунія та Польща заборонили в‘їзд іноземців на свою територію у зв‘язку з карантином. 

Loading...

Читайте також:  Сусідня країна продовжила заборону на в’їзд іноземців ще на місяць

Аби не допустити конфліктних ситуацій та надавати допомогу громадянам, у всіх місцях скупчення автотранспорту цілодобово чергують наряди поліції. До патрулювань залучені працівники груп реагування патрульної поліції місцевих відділів та відділень, а також інспектори обласного управління патрульної поліції. 

"У разі потреби звертайтеся за допомогою до поліцейських", – зазначили у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0