Зеленський обіцяє австрійські гірськолижні курорти в Карпатах

Життя  18 вересня 2020 року, 09:41 1862

Представники австрійського бізнесу готові брати участь у реалізації проєктів з розвитку інфраструктури українських Карпат, зокрема в інвестуванні у будівництво гірськолижних курортів.

Про це повідомив президент Володимир Зеленський. Спілкуючись з представниками ЗМІ, голова держави зазначив, що під час офіційного візиту до Австрії він провів зустріч із представниками місцевого бізнесу, на якій, серед іншого, обговорювалося питання розвитку Карпат. Зокрема, йшлося про інвестиції у гірськолижні курорти.

Loading...

Читайте також:  На популярному закарпатському курорті чоловік побив 12-річну дівчинку. Камери відеоспостереження зафіксували момент нападу

"Ми домовилися, що після COVID-19 зможемо зібрати австрійські бізнеси, які є фахівцями в цьому напрямку", – повідомив Зеленський. Президент зауважив, що завдяки гірськолижним курортам Австрія щороку отримує 15 млрд євро прибутку. За його словами, австрійський бізнес зацікавився розвитком цього напряму в Україні.

Зеленський наголосив, що українська держава готова забезпечити інфраструктуру. Він нагадав, що в Карпатах триває масштабний ремонт доріг.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0