У Чехії прискорилися темпи зараження коронавірусом

Життя  18 вересня 2020 року, 14:19 1044

У Чехії вперше з початку епідемії виявили більше 3 тисяч випадків коронавірусу за добу – і це на наступний день, коли в країні вперше зафіксували понад 2 тисячі випадків. За останню добу тести показали зараження у 3130 осіб, що аналогічно показнику за весь березень.

З початку вересня інфекція була виявлена у 19 539 осіб, а загалом з початку епідемії – у 44 155 осіб. Наразі в Чехії налічується 20 289 інфікованих, більшість із яких мають легкий перебіг захворювання.

Loading...

Читайте також:  У Чехії розпочалася друга хвиля коронавірусу

Кількість госпіталізованих та пацієнтів у важкому стані також зростає. Загалом жертвами епідемії стали 489 осіб, четверо з них померли в четвер. У Чеській Республіці спостерігається один з найбільших сплесків нових коронавірусних інфекцій в Європі. З поправкою на чисельність населення тільки Іспанія і Франція в цьому місяці спостерігали більший стрибок захворюваності серед країн Європейського Союзу.

Уряд Чехії відреагував на сплеск захворюваності посиленням заходів, включаючи обмеження годин роботи барів із п’ятниці, заборону стоячих заходів в закритих приміщеннях і розширення використання масок у школах.

Як раніше писало інтернет-видання "PMG.ua", в Угорщині посилюють карантинні заходи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0