Кінець жовтня-початок листопада: лікарі озвучили невтішні прогнози

Життя  19 вересня 2020 року, 08:29 Галина Остаповець 11540

Українські епідеміологи запевняють, що в країні відбувається неконтрольоване поширення коронавірусу і вже на кінець жовтня – початок листопада лікарні можуть не справлятися з кількістю госпіталізованих, може бути по 5-6 тис. хворих щодоби.

"Велика проблема в тому, що люди не носять маски, особливо в регіонах. Ось у мене стабільно вісім осіб, які приходять на прийом, знімають її відразу, як тільки заходять у кабінет. Я вже їм кажу: "А нічого, що тільки що людина вийшла з коронавірусом?". "О, відразу ж одягли. Масковий режим потрібно ввести на загальнонаціональному рівні й не нехтувати цим захистом", – уточнила сімейна лікарка Оксана.

Loading...

Читайте також:  Новий епідеміологічний поділ Закарпаття: які міста і райони потрапили в червону, помаранчеву та жовту зони

За її словами, дуже часто й сімейні лікарі можуть давати неправильні рекомендації. Наприклад, до отримання результатів тестування виходити на вулицю, у такий спосіб хворий легко може заразити людину зі слабким імунітетом, навіть у черзі в магазині. І маска в цьому випадку може не врятувати від інфікування.

"Складно зрозуміти, як вірус вибирає собі жертву. Ось у мене був хворий 89-річний дідусь. Обійшлося без пневмонії навіть. А захворів чоловік 45 років – майже місяць лікувався. При тому, що здоровий мужик, без особливих проблем. Але найбільш уразлива група – активні онкохворі. У них вірус повністю зжирає весь імунітет", – підсумувала лікарка.

Джерело: Обозреватель
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 1
Лена 19.09.2020, 14:59
Дуже сумно