Угорщина передала лікарням Закарпаття 50 апаратів ШВЛ

Життя  23 вересня 2020 року, 13:41 947 ФОТОФАКТ

Медичне обладнання вартістю понад три мільйони євро передає Угорщина в ці хвилини для лікарень Закарпаття. Про це повідомляє кореспондентка "Суспільне Закарпаття" з місця події.

50 апаратів штучної вентиляції легень, чотири тисячі пар рукавичок, чотири тисячі костюмів отримає Закарпаття. Захід триває на площі народній в Ужгороді.

Loading...

Читайте також:  "Рани в українсько-угорських стосунках потрібно лікувати повільно й обережно", – Дмитро Кулеба

Приїхали сюди міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба та його угорський колега Петер Сійярто. Як повідомили в МЗС, міністри обговорять українсько-угорські відносини, зокрема економічне співробітництво, розвиток прикордонної інфраструктури та забезпечення прав національних меншин.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 3
Дятел до Соловя 25.09.2020, 07:04
Ти заспівався соловей. Ліпше би сі добродії навели порядок на кордоні ,а не знущалися з українців . А ти соловей похоже мокшанський бот.
Джек 23.09.2020, 17:52
Підтримую!!
Соловей 23.09.2020, 14:00
Кожен Закарпатець у якого, бабка-мадярка, дідо-німець, шовгор - словак, кум - чех, буде поважати Угорську сторону, хоча б зате, що вони роблять для Закарпаття, а поточна влада лише присвоює чужі заслуги. Тому хочеться сказати, шановні приїзджі Українці ( хохлонавти) - цінуйте руку, що вам допомагає, а особливо це стосується невдячних - паскудних східняків.