ЄС може повернутися до жорсткого карантину: названо умову

Життя  25 вересня 2020 року, 13:07 824

Європейська комісія закликала країни ЄС та громадян усвідомити небезпеку другої хвилі пандемії коронавірусу, попередивши, що в іншому випадку знову доведеться вдаватися до жорсткого карантину. Про це сказала єврокомісар з питань охорони здоров’я Стелла Кіріакідес.

"Оскільки в деяких державах-членах спостерігається більша кількість випадків, ніж у пік у березні, абсолютно очевидно, що ця криза не пройшла. Зараз вирішальний момент, і кожен повинен діяти рішуче та використовувати ті інструменти, які ми маємо. Це означає, що всі держави-члени повинні бути готові розпочати заходи контролю негайно та в потрібний час, при перших же ознаках потенційних нових спалахів. Це може бути наш останній шанс не допустити повторення минулої весни", – сказала вона.

Європейський центр із профілактики та контролю захворювань (ECDC) у четвер опублікував оновлену оцінку ризиків щодо пандемії COVID-19 разом із низкою рекомендацій. Оновлена оцінка ризику показує, що показники інфікування в ЄС та Великій Британії з серпня постійно зростали, і що вжиті заходи не завжди були достатніми для зменшення чи контролю.

Loading...

Читайте також:  У Чехії стрімко зростає кількість хворих на коронавірус

Вказується на необхідність запроваджувати заходи контролю при перших ознаках нових спалахів. Серед них – активізація тестування та відстеження контактів, поліпшення нагляду за охороною здоров’я, забезпечення кращого доступу до засобів індивідуального захисту та лікарських засобів.

 "Ми спостерігаємо тривожне збільшення кількості випадків COVID-19, виявлених у Європі. Поки не існує безпечної та ефективної вакцини, швидка ідентифікація, тестування та карантин контактів із високим ризиком є одними з найбільш ефективних заходів щодо зменшення передачі інфекції", – сказала директор центру Андреа Аммон.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0