Владика Ніл вступив на єпископський престол

Життя  28 вересня 2020 року, 09:05 5270 ВІДЕО

Інавгурація єпископа Ніла Лущака відбулася вчора, 27 вересня, в Ужгородському Кафедральному соборі. Про це повідомив настоятель собору Іван Тидір. Нагадаємо, 20 липня Папа Римський Франциск призначив Ніла Лущака Апостольським адміністратором Мукачівської греко-католицької єпархії.

Владика Ніл вступив на єпископський престол

"Я хотів би продовжувати, те що започаткував владика Мілан, найперше – це молитва, праця зі священниками, це євангелізація молоді, дітей, — сказав єпископ Мукачівської греко-католицької єпархії Ніл Лущак. — Те, що сьогодні так важливо для церкви – це також праця з бідними, старатися шукати убогих і їм допомагати. Через коронавірус багато людей залишилися без роботи, їм важко, і церква їх має бачити і допомагати".

Читайте також:  Володимир Зеленський відвідав один із відомих храмів Закарпаття

Понад 70 священників приїхали привітати владику Ніла зі вступом на єпископський престол, розповів настоятель Ужгородського Кафедрального собору отець Іван Тидір. 

Понад 70 священників приїхали привітати владику Ніла зі вступом на єпископський престол

"Владику Нілу я би хотів побажати дуже багато терпіння, тому що наша єпархія різношерстна, багато є національностей між греко-католиками, є багато релігій у закарпатців. У нас приблизно 450 вірників греко-католицьких, і треба дружити і з православними, із реформаторами, з римо-католиками, щоб з усіма жити у мирі та злагоді", — сказав настоятель.

Владика Ніл 27 вересня вступив на єпископський престол

Отець Іван Тидір розповів: знає владику Ніла ще з його студентських років, він навчався у семінарії під керівництвом отця. Докладніше про важливу подію для вірян – у сюжеті "Суспільного".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0