Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 305 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 10 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 14 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 16 200+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 1500+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

В Ужгороді дозволили партнерські пологи: перелік умов

В Ужгороді дозволили партнерські пологи: перелік умов

Порядок проведення партнерських пологів в умовах карантинних обмежень, зумовлених розповсюдженням COVID-19, затвердили в Ужгородському міському пологовому будинку. Наказ про це вчора, 6 жовтня, підписав директор комунального некомерційного підприємства Олег Онопко.

ВІДЕО ДНЯ

Відповідно до документа, який починає діяти із 8 жовтня, партнером під час пологів може бути виключно одна особа, яка проживає разом із вагітною і постійно з нею контактує. Відвідування породіллі іншими особами забороняється.

При поступленні вагітної у приймальне відділення потенційний партнер повинен мати засоби індивідуального захисту (халат, бахіли, шапочка, рукавички, маски медичні, антисептики) для власного користування, бути здоровим, у приймальному відділенні пройти термометрію та повідомити персонал про відсутність імовірного контакту з хворими на COVID-19.

Реклама
Читайте також:
Від 36 тисяч гривень: скільки коштуватимуть пологи з 2021 року

Після пологів партнер може перебувати з породіллею у палаті післяпологового відділення за умови дотримання всіх карантинних заходів, загальнолікарняного розпорядку та з урахуванням інтересів інших пацієнток закладу.

Реклама

Під час післяпологового догляду за породіллею та її дитиною партнеру забороняється покидати заклад. У випадку, коли жінка після пологів шляхом оперативного втручання протягом першої доби перебуває у палаті післяопераційного нагляду і не потребує партнерської підтримки, а партнер після участі у пологах змушений залишити заклад, подальше його перебування здійснюється виключно за умови проходження ним тестування методом ІФА для виявлення рівня імуноглобуліну М.

У разі, коли потенційним партнером є не член родини вагітної (родич, подруга, доула тощо), адміністрація закладу залишає за собою право вимагати результати тестування партнера методом ІФА (імуноглобуліни М).

"Залишення партнером пологового будинку до виписки жінки, недотримання правил перебування у закладі, ігнорування використовування засобів індивідуального захисту є підставою для припинення його/її права на партнерство", – підсумували у пресслужбі Ужгородської міськради.

Реклама
Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно