Пандемія в Чехії: за добу виявили рекордну кількість хворих

Життя  17 жовтня 2020 року, 16:54 13184

Чехія, де останнім часом реєструють найбільше в Європі нових випадків коронавірусу на душу населення, повідомила про 11 105 випадків за добу. Це найбільше від початку пандемії. Такими є дані чеського МОЗ в суботу, повідомляє "Європейська правда" з посиланням на Reuters.

Загальна кількість випадків, виявлених у країні з березня, зросла до 160 112. Це вдвічі більше, ніж було 2 жовтня, і більше ніж в 6 разів перевищує загальну кількість випадків до вересня.

За даними Європейського центру профілактики та контролю захворювань (ECDC), за останні два тижні в Чехії було зареєстровано понад 74 000 випадків інфікування – на 10 000 більше, ніж в Італії, населення якої майже в 6 разів більше.

Loading...

Читайте також:  У Чехії запроваджують жорсткі обмежувальні заходи

Число пацієнтів в цьому місяці потроїлося до 3120. У країні з населенням 10,7 мільйона осіб за останні сім днів зареєстровано 333 випадки смерті, в результаті чого загальне число загиблих склало 1283 людини.

Представники охорони здоров’я попередили, що найближчі тижні будуть важкими, але в п’ятницю заявили, що системі охорони здоров’я не загрожує крах.  За їхніми оцінками, до кінця місяця в лікарні потраплять до 5000 пацієнтів, п’ята частина з них – до відділень інтенсивної терапії.

Джерело: ЄП
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0