В одному з сіл Закарпаття встановили тимчасовий контрольно-пропускний пункт

Життя  20 жовтня 2020 року, 10:15 59196 ВІДЕО

Ситуація на кордонах Закарпаття не з простих. Через те, що з 11 пропускних пунктів працює тільки 5, людям доводиться днювати та ночувати на кордоні.

На КПП «Лужанка» черга з транспортних засобів розтягнулася на декілька кілометрів. Все через ретельну перевірку документів угорської сторони.

Читайте також:  Прикордонники озвучили важливе повідомлення для тих, хто їде в Угорщину

Аби незручності не виникали хоча б у місцевих, перед в’їздом у село Астей Берегівського району прикордонники разом із поліцейськими встановили тимчасовий контрольно-пропускний пункт.

Такий пункт встановили, щоб уникнути скупчення транспортних засобів на території села. Докладніше про ситуацію – у сюжеті.

Нагадаємо, прем’єр Словаччини зробив резонансну заяву.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 3
Достало! 21.10.2020, 11:46
Мадяри офігіли вобщеє І так ніколи українців не любили, все на границі вимахувалися. А тепер взагалі іздіваються. Пофік їм на людей, які сутками стоять без їжі, води, без елементарних умов (туалету, помити зуби і т.д.). І доки це так буде?? Члму не мож другі КПП відкрити і не буде таких черг і проблем. А заразні люди не можуть ковід перенести через Лужанку, Тису, лиш через інші КПП. Де логіка тоді?
Кочевнік 20.10.2020, 21:35
Но што ? Шановній електорат , так і не понялі , что надо работать в своїй странє. І надо нормальні правітельство вібірать ,а нє поддоні понімаєш колотіть віетом говне.
Ссс 20.10.2020, 14:17
Почему не открывают другие переходы с Венгрией?