У Словаччині хочуть запровадити жорсткий карантин

Життя  22 жовтня 2020 року, 11:51 3819

Уряд Словаччини не виключає повторного запровадження загального карантину для того, щоб стримати епідемію коронавірусу. Як пише "Європейська правда" з посиланням на DPA і Noviny, про це напередодні заявив прем’єр країни Ігор Матович.

На думку прем’єра, єдина можливість уникнути такого сценарію з епідемією, як у сусідній Чехії – "закрити усю країну", або організувати масштабне тестування населення.

"Ми зараз – немов поїзд, у якого відмовили гальма. Але ми повинні спинити цей потяг за будь-яку ціну... Цього тижня ми, можливо, вийдемо на 3 тисячі випадків, а наступного тижня – вже 4 тисячі", – додав він.

Читайте також:  Чехія запроваджує жорсткий карантин

Рішення про "локдаун" мають розглянути сьогодні, 22 жовтня. Напередодні у Словаччині зареєстрували новий рекорд заражень – 2 202 випадки, при тому, що її населення складає приблизно 5,4 млн. При цьому, кількість позитивних тестів серед усіх проведених зростає. 

За даними Європейського центру з попередження і контролю захворювань, за останні 14 днів у Словаччині реєстрували в середньому 322,7 випадки на 100 тисяч населення. Найвищий серед країн ЄС показник Чехії – 975,8 на 100 тисяч населення. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0