Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 305 000+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 10 900+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 14 400+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 16 200+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 1500+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Коли в Україні можуть посилити карантин: пояснення

Коли в Україні можуть посилити карантин: пояснення

Можливість введення нових карантинних обмежень буде розглядатися в разі виявлення 15 тисяч нових випадків захворювання COVID-19 на добу. Про це заявив заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко під час вебінару.

ВІДЕО ДНЯ

"Цифра є – 15 тисяч хворих на добу. Після цього будемо говорити про наші плани на найближчий період. У той же час ми не говоримо, що вже завтра будемо щось вводити. 15 тисяч хворих на добу – це у нас ще є запас міцності, який дозволить відреагувати без колапсу для системи охорони здоров’я", – зазначив Ляшко.

Читайте також:
Закарпаття наближається до «червоної зони». В області розпочали підготовку
Реклама

Він підкреслив, що ця цифра (15 тис. хворих на добу) актуальна при рівномірному розподілі хворих на території країни, при цьому для окремих регіонів вона може бути нижчою. За його словами, ця цифра (для кожного регіону) прорахована. Зараз вона не озвучується. До 1 листопада на місцях мають використати субвенції, і підвести кисень до більшості ліжок. Після цього потужності системи охорони здоров’я повинні змінитися.

Ляшко зазначив, що наразі для хворих на коронавірус відведено близько 52 тис. ліжок, з них 17 тис. забезпечені кисневою підтримкою. У зв’язку зі зростанням кількості хворих і збільшенням кількості ліжок відсоток забезпеченості підведеним киснем на сьогодні становить 40%. Потрібно ще вдвічі наростити ці потужності, щоб підготувати систему охорони здоров’я до повноцінного реагування.

Реклама
Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно