Голова ОДА звернувся до закарпатців через стрімке поширення коронавірусу в області

Життя  30 жовтня 2020 року, 11:18 3449 ВІДЕО

Сьогодні на Закарпатті виявили найбільшу кількість інфікування коронавірусом від початку пандемії – 316 випадків.

Згодом стало відомо, що до червоної зони буде віднесено міста Ужгород та Берегове, Великоберезнянський, Перечинський та Ужгородський райони.

Читайте також:  Новий карантинний поділ: кілька міст і районів Закарпаття потрапили до "червоної" зони

У зв’язку з такою невтішною тенденцією, голова Закарпатської ОДА звернувся до людей.

"Шановні закарпатці, ви часто запитуєте мене, чому я в масці?.. Небезпека посилюється і це я намагаюся всім донести. Прошу всіх вас заради своїх сімей, друзів, людей, які навколо, давайте будемо відповідальними і дотримуватимемося тих елементарних, але таких важливих обмежувальних заходів: маски, дистанція, антисептики", – йдеться у зверненні.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Жанна 30.10.2020, 12:58
Де наші правоохоронні органи чому не перевіряють або штрафують всіх хто не дотримується карантинних правил як у цивілізованих країнах проще простого зайти в магазин та оштрафувати підприємця і вже є результат та гроші в бюджет но нам підприємцям податки платити ніхто не відмінив а попросиш маску одівати людина психане і піде у другий магазин де не треба маску одівати .У мене магазин там де проживають у більшості цигане ніхто на них уваги не звертає ,нікому не цікаво як вони додержують карантинні правила,а правоохоронці пасуться на дорогах ,не включив фару вже мають собі.