В Угорщині вводять надзвичайний стан

Життя  3 листопада 2020 року, 21:56 11300 ВІДЕО

Сусідня Угорщина посилює карантинні заходи. Про це сьогодні заявив прем’єр-міністр Віктор Орбан. Він зазначив, що поширення епідемії пришвидшилося.

"В Австрії в півтора рази більше випадків захворювання на мільйон людей, ніж в Угорщині. Це важливо, оскільки, за нашим досвідом, Угорщина йде за Австрією із затримкою на 5-7 днів. Якщо все так триватиме, наші лікарні досягнуть своїх можливостей до грудня", – сказав прем’єр-міністр Віктор Орбан.

Він додав, що з півночі в країні буде знову введений надзвичайний стан. Нічні клуби закриваються, з півночі до п’ятої ранку буде комендантська година. Тобто всі повинні повертатися додому до півночі.

 

Читайте також:  Популярна серед заробітчан країна вводить жорсткі карантинні обмеження

Крім того, під час громадських чи спортивних подій, у театрах і кінотеатрах дозволяється сидіти лише на кожному третьому місці. Також усі парковки будуть безкоштовними. Носіння масок в громадських закладах є обов’язковим, окрім споживання їжі чи напоїв.

За словами Віктора Орбана, ведуться переговори з Європейським Союзом, Росією, Китаєм та Ізраїлем щодо вакцин. "Ситуація серйозна, але одного разу навесні нам це вдалося. Якщо ми будемо працювати разом, ми знову досягнемо успіху", – так завершив своє звернення прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан.

Нагадаємо, в Україні по-новому будуть штрафувати за маски.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 2
Шоні бачі 03.11.2020, 23:09
А Орбан нихоче у свово дружбана Вови обнульонного. попросити вакцини? Они ж друзя закодичниє. Віктор попроссить , Вован поможет.
Закарпатка 03.11.2020, 22:08
Орбан молодець. Но Украина не пойдет по этому пути уже и назло , бо она считает Венгрию врагом. P.s. дякуемо за 50 апаратов швл и.т.д.