Ринок "Краснодонців" частково закритий на карантин: чим закінчився протест

Життя  4 листопада 2020 року, 08:23 2875 ВІДЕО

Підприємці, які продають на ринку Краснодонців, вимагали пояснень, чому їх не пускають на роботу. Про це розповів учасник зібрання Роман Шип. Каже: близько 100 людей майже 3 години чекали директора, щоб дізнатися, чому їхні відділи на ринку мають бути зачинені.

Правоохоронці кількість учасників на мітингу не фіксували, розповіла речниця Нацполіції в області Інеса Манзулич-Іванова. Роман Шип пояснив: вранці 3 листопада люди прийшли на роботу, проте зустріли зачинені ворота.

Маріанна Морозова також проти припинення роботи її відділу. Жінка продає одяг. Розповідає: навесні отримала компенсацію. "Збитків не було, бо нам тоді держава по 3 тисячі повернула. Хто звертався – повернули. Я отримала 3 тисячі за один та другий місяць. А тепер ми знову будемо сидіти?", — каже жінка.

Loading...

Читайте також:  Протест на ринку "Краснодонців" в Ужгороді: підприємці вимагають пояснень

"Ринок відноситься до міста, а територія районна. І тепер до кого нам претензії висувати? — питає Євген Гутлебет. — До районної чи до міста? Чи до кого нам звертатися? Ми знову до нового року сидітимемо на карантині. У людей чимало сезонного товару".

Директор ринку Андрій Шкрібляк до людей не вийшов, лише його представники. Із журналістами зустрітися погодився. За його словами, ринок належить до території Баранинської ОТГ, тобто це Ужгородський район. Тому вони виконують рішення держкомісії щодо нового епідемічного зонування.

Андрій Шкрібляк сказав, що підприємців розуміє і він у першу чергу зацікавлений у тому, щоб він працював. За його словами, працювати можуть лише ті, хто торгує продуктами харчування, хімією та засобами гігієни. Докладніше – у сюжеті "Суспільне Закарпаття".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0