У Закарпатській ОДА обговорювали вирішення проблеми черг вантажівок біля КПП «Ужгород–Вишнє Нємецьке»

Життя  4 листопада 2020 року, 16:02 1033

Представники Закарпатської ОДА разом зі словацькими дипломатами обговорили системне скупчення вантажного транспорту на автодорозі державного значення М-08 біля КПП. Однією з причин утворення черг вантажівок є затримка перетину кордону зі словацького боку.

Генеральний консул Словацької Республіки в Ужгороді Павол Паніс сказав, що це зумовлено поломкою стаціонарної скануючої системи, яку використовують словацькі митники. Пан генконсул повідомив про те, що в нього відбулася розмова з президенткою фінансового управління Словацької Республіки Даніелою Ключковою щодо цієї ситуації. Словацькою стороною буде проведено оптимізацію оформлення вантажівок з метою покращення пропускної здатності на КПП.

Loading...

Читайте також:  Людей тестуватимуть на кордоні: сусідня країна запускає пілотний проєкт

Також обговорили питання передачі електронної інформації про товари, бо наразі оформлення суміжною стороною здійснюється у паперовому вигляді. Це питання можна вирішити підписавши двосторонню угоду, яка дозволить передавати інформацію в онлайн режимі. Павол Паніс сказав, що вивчить це питання.

Крім того, було досягнуто домовленостей щодо проведення спільної міжнародної українсько-словацької двосторонньої наради найближчим часом із метою покращення умов перетину кордону великоваговим транспортом у міжнародному КПП «Ужгород – Вишнє Нємецьке».

Учасники зустрічі: перший заступник голови Закарпатської ОДА Олег Коцюба, Павол Паніс, генеральний консул Словацької Республіки в м. Ужгород, Даніель Цабан - консул з економічних питань Генерального консульства СР в м. Ужгород.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0