У суботу й неділю максимум – це гуляти по вулиці: Степанов про карантин вихідного дня

Життя  12 листопада 2020 року, 15:05 1042

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов сподівається, що завдяки "карантину вихідного дня" по суботах і неділях українці будуть лише сидіти вдома або гуляти на свіжому повітрі.

Про це він заяив на ранковому брифінгу 12 листопада.

Loading...

Читайте також:  "Виконувати безглузді рішення чиновників ми не будемо", – ресторатори Закарпаття про карантин вихідного дня

"Буде працювати транспорт, будуть працювати магазини, які торгують виключно продуктами харчування, кормами, медичними виробами, будуть працювати аптеки, будуть працювати обмінні пункти, інкасація, все, що стосується фінансових послуг, будуть працювати автозаправочні станції – за винятком зон харчування. 

Все решта: спортивні зали, фітнесцентри, ресторани, заклади культури, кінотеатри, театри, магазини, які не торгують (продуктами), торгово-розважальні центри, магазини, які торгують одягом, якимись іншими товарами, будівельними матеріалами, всім решта – вони на ці два дні будуть зачинені…

Коли ми зачиняємо все це, людина у суботу й неділю може максимум – це вийти погуляти по вулиці, подихати повітрям. Все решта просто зачинене, вона або буде вдома, або буде гуляти по вулиці. Бо немає ресторану, куди можна буде піти, бо зачинені інші заклади, куди можна піти. І в такий спосіб, ми впевнені, що буде зменшена кількість контактів – і як наслідок, буде зупинятися розповсюдження хвороби". 

Джерело: УП
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0