Австрія повертає жорсткий карантин

Життя  15 листопада 2020 року, 13:15 2303

У суботу уряд Австрії оголосив про повернення до більш жорстких обмежень, включаючи закриття шкіл і другорядних магазинів, щоб стримати другу хвилю коронавірусу. Про це повідомляє The Local. Уряд Австрії вирішив, що попередні обмеження, які почали діяти 3 листопада, недостатньо ефективні. Тому Австрія з вівторка повертає суворий локдаун. Заходи будуть діяти як мінімум до 6 грудня. Оголошуючи локдаун, канцлер Австрії Себастіан Курц заявив, що "жорстка ізоляція" необхідна, оскільки "кожен соціальний контакт — це занадто багато". "Моя наполеглива вимога на найближчі тижні така: ні з ким не зустрічатися. Кожен соціальний контакт — це занадто багато", — сказав Курц, наголосивши на необхідності "радикальних" дій. 

Loading...

Читайте також:  Одна із європейських країн на місяць запроваджує жорсткий карантин

За його словами, влада більше не може відстежувати 77% нових випадків зараження. Нові заходи включають денну комендантську годину на додаток до вже діючої нічної комендантської години. Всі повинні залишатися вдома за обмеженою кількості винятків. Виходити з дому буде дозволено для покупок або відвідування аптеки, а також відвідування лікаря і церкви. Людям буде дозволено виходити з дому "для душевної і фізичної релаксації", тобто можна займатись фізичними вправами на свіжому повітрі і вигулювати собак. Поїздки на роботу/навчання будуть дозволені, "якщо вони необхідні". Також влада обмежила контакти громадян, дозволивши їм протягом дня зустрічатися з однією людиною крім сім’ї — партнерами, родичами чи опікунами. 

Перукарні, косметологічні і масажні салони зачиняються. Всі місця відпочинку і букмекерські контори повинні закритися разом з усіма магазинами, які продають другорядні товари, такі як одяг. Заправні станції, тютюнові магазини, банки, кіоски, супермаркети, аптеки і магазини велосипедів можуть як і раніше працювати. Всі, хто може працювати з дому, зобов’язані це робити. Якщо робота на дому неможлива, необхідно завжди дотримуватися дистанції в один метр.

Нагадаємо, що сусідня країна послаблює суворі обмеження: що дозволили.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0