У Чехії заробітчани змушені покинути територію країни: кого саме стосується

Життя  15 листопада 2020 року, 20:44 49695

Усі іноземці, у яких термін дії шенгенських віз з метою працевлаштування і дозволів на роботу на території ЧР був продовжений після 12 березня через надзвичайну ситуацію, повинні виїхати з ЧР щонайпізніше до 16 листопада. Про це йдеться на сайті  Генерального консульства Чеської Республіки у Львові. 

Для іноземців, які перебували на території ЧР на підставі шенгенської візи з метою працевлаштування, на підставі шенгенської або довгострокової візи з метою сезонного працевлаштування або на підставі надзвичайної робочої візи, і термін дії такої візи закінчився після 12 березня, багато разів продовжувався термін для виїзду (а разом з цим і термін дії дозволу на роботу) у випадку, якщо роботодавець на території ЧР домовився з ними про продовження трудових відносин або ж із ними були укладені нові трудові відносини безпосередньо після завершення попередніх трудових відносин. 

Читайте також:  У Чехії хочуть продовжити надзвичайний стан

Востаннє час виїзду для цих іноземців був продовжений до 16 листопада. Цей термін більше не буде продовжений, і тому кожен такий іноземець зобов’язаний покинути територію ЧР найпізніше до 16 листопада, повідомили у консульстві.

Нагадаємо, що влада придумала, як змусити заробітчан платити податки.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0