Поліцейські звернулись до людей із важливим повідомленням

Життя  21 листопада 2020 року, 21:40 6805

Відповідно до прийнятого Закону України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», перебування у громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема – респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно, тягне за собою накладення штрафу від 170 до 255 гривень.

«Відповідно до нововведень, поліцейські тепер можуть не лише складати адміністративні протоколи за порушення карантину, а й на місці виносити рішення стосовно фізичних осіб, котрі перебувають у громадських будівлях чи транспорті без вдягнутих масок або респіраторів. Але першочергово поліцейські діятимуть превентивно, тобто спершу зроблять зауваження. І лише у випадку відмови будуть документувати дії правопорушника», – роз’яснив Голова Національної поліції України Ігор Клименко.

Читайте також:  В Україні готові ввести повний локдаун на Новий рік і Різдво, – ЗМІ

Крім того, у суботу та неділю поліцейські на території держави проводять рейдові перевірки, аби проконтролювати дотримання суб’єктами господарювання рішення Уряду щодо «карантину вихідного дня».

Поліція закликає всіх дотримуватися встановлених правил карантину, адже вони покликані зберегти життя та здоров’я громадян і стримати поширення коронавірусної інфекції на території України.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 2
Закарпатець 22.11.2020, 16:09
У нас в державі все в порядку нашій доблесній поліції немає більше нічого робити як лише контролювати носіння масок які потрібні людям як мертвому кадило
Аня 21.11.2020, 22:09
Клоуни, чому не вводите надзвичайний стан, коли все так погано???? А порушуєте Конституцію держави! Чому ???? Може за кражі і корупцію треба буде судити чинуш по законам військового часу ?