В Ужгороді на окремих дільницях недостатня кількість скриньок і кабінок

Життя  22 листопада 2020 року, 17:53 1422

На виборчій дільниці №210748, що на вулиці Бориса Тлехаса в Ужгороді, замість шести кабінок для голосування встановили лише п’ять. Також у приміщенні дільниці немає розмітки для дотримання дистанції. За спостереженням представника ОПОРИ, на виборчій дільниці №210775 не протирають ручки та поручні раз на дві години та не нанесли розмітку для дотримання виборцями дистанції. 

За інформацією спостерігачів ОПОРИ, на великій виборчій дільниці №210748 в Ужгороді замість шести кабінок для голосування розмістили 5, а замість шести стаціонарних скриньок для бюлетенів на цій дільниці розмістили лише 4, пересувних – одна замість двох. Також на цій виборчій дільниці немає розмітки для дотримання виборцями дистанції.

Читайте також:  Вибори в Ужгороді: спостерігачі виявляють перші порушення

На виборчій дільниці №210737 також немає розмітки для дотримання дистанції щонайменше – метр. Також на цій виборчій дільниці не проводять вологе прибирання.

На виборчій дільниці №210775, за інформацією спостерігача ОПОРИ, встановили лише одну стаціонарну скриньку для голосування та одну переносну скриньку. Також на цій виборчій дільниці немає розмітки щодо дотримання дистанції. Однак, відзначимо, згадана виборча дільниця є спеціальною і там в списки виборців внесено всього 8 осіб.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0