В Ужгороді поліцейські провели акцію, присвячену протидії гендерному насильству

Життя  25 листопада 2020 року, 15:11 658 ФОТОФАКТ

Сьогодні, 25 листопада, у рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», на площі Театральній в Ужгороді відбувся тематичний захід. 

У програму, організовану Національною поліцією України та Закарпатським обласним центром соціально-психологічної допомоги потерпілим від насильства, ввійшла хода учасників із символічними бузковими стрічками та театралізована постановка. 

Під час вистави було продемонстровано 4 ситуації з різних видів насильства в сім’ї, включаючи фізичне, психологічне, економічне та сексуальне. Після кожної частини вистави глядачі мали змогу почути пояснення щодо ситуації від  працівника поліції та отримати цінні поради, як протидіяти цьому виду насильства і вберегти життя та здоров’я своє та рідних.

Loading...

Читайте також:  Штрафи за домашнє насильство хочуть збільшити у сотні разів

В акції взяли участь і психологи «Кризового центру». Разом із поліцейськими, вони закликали присутніх, у разі потреби, звертатися не лише  до поліції,  а до спеціалістів, які допоможуть реабілітуватися психологічно. 

Крім цього, поліцейські наголосили на важливості звернення жертвам насильства до поліції, де функціонують спеціальні групи «ПОЛІНА». Адже діяльність таких груп спрямована саме на протидію випадкам сімейного фізичного насильства.

В Ужгороді поліцейські провели акцію, присвячену протидії гендерному насильству

Старший інспектор з особливих доручень Управління дотримання прав людини Нацполіції Тетяна Щерба зауважила: «Сьогоднішній захід спрямований, у першу чергу, на привернення уваги соціуму. Адже, на жаль, у більшості випадків жертви гендерного насильства мовчать, бояться чи соромляться звернутися по допомогу. А таке зволікання часто призводить до трагічних наслідків».

Крім згаданих заходів, поліцейські поширили між присутніми інформаційні флаєри, в яких зазначено, як саме діяти і куди звертатися жертвам будь-якого виду насильства.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0