Національна спілка журналістів України привітала газету "Панорама" із 75-річчям

Життя  7 грудня 2020 року, 10:05 594

На адресу редакції газети "Панорама" надійшов вітальний лист з нагоди 75-річчя тижневика за підписом голови НСЖУ Сергія Томіленка.

"Національна спілка журналістів України щиро вітає редакцію мукачівської газети "Панорама" із вагомою датою – 75-річчям з дня заснування.

Понад 50 мільйонів примірників і більше 10 тисяч номерів – такими здобутками може пишатися колектив.

Loading...

Читайте також:  5 причин, чому варто передплатити “Панораму”

Це найстаріший україномовний тижневик Закарпаття. Свого часу газета, яка раніше мала назву "Прапор перемоги", була однією з наймасовіших серед подібних видань України і виходила 4 рази на тиждень.

Сьогодні газета постійно розвивається і вдосконалюється, сміливо впроваджує передові цифрові формати. Саме на базі редакції "Панорами" в Мукачеві діє єдиний мультимедійний пресцентр, газета також активна у проведенні громадських заходів − освітніх і мистецьких.

Спілка журналістів бажає колективові газети творчого натхнення, вдячних читачів, креативних ідей. Сьогодні вихід друкованого ЗМІ – це більше самовідданий подвиг кожного з працівників редакції. Тож хай вам не забракне сил, енергії і запалу! Хай зростають ваші тиражі і кількість ваших прихильників!

А читачів закликаємо підтримувати "Панораму» передплатою та увагою на цифрових платформах! Зі святом!"

З повагою, Голова НСЖУ Сергій ТОМІЛЕНКО

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0