На Закарпатті пройде Форум розвитку громадянського суспільства «Імунітет до ілюзій»

Життя  11 грудня 2020 року, 13:49 736

17 грудня відбудеться 9-й Форум розвитку громадянського суспільства «Імунітет до ілюзій». Цей захід є найбільшою платформою для міжсекторального діалогу, обміну досвідом та навчання, яка збирає понад 2000 представників громадянського суспільства, органів влади, медіа, бізнесу та міжнародних партнерів. 

На Форумі визначаються тренди розвитку громадянського суспільства та пріоритетні сфери роботи. Форум об’єднує інституції, зацікавлені у посиленні громадянського суспільства в Україні, серед яких – Агентство США з міжнародного розвитку, Програма розвитку ООН, Уряд Швеції, Представництво ЄС, Офіс Ради Європи, Фонд Ч.С. Мотта, Міжнародний фонд «Відродження» та багато інших.  

Вперше Форум відбудеться у вигляді Всеукраїнського телемарафону, який об’єднає всі регіони країни. 25 комунікаційних платформ у всіх регіонах України сформують інтерактивну мапу громадянського суспільства, яке продемонструє єдність у часи непевності. Тема «Імунітет до ілюзій» зосереджуватиме Форум на процесі розвитку спроможності організацій громадянського суспільства (ОГС) у мінливому та непростому середовищі. 

Читайте також:  Закарпатці взяли участь у Форумі місцевого розвитку

Особлива увага буде приділена ролі та місії ОГС у формуванні ВВП країни як «доданої вартості» громадянського суспільства, а також сприянню міжсекторального партнерства між громадянським суспільством, бізнесом та урядом. Окремі секції будуть присвячені взаємодії громадянського суспільства та органів державної й місцевої влади.

Очікуються, що у роботі Форуму візьмуть також участь представники ОГС з інших країн (Польщі, Норвегії, Швеції, Словаччини, Сполучених Штатів Америки), медіа, дипломатичний корпус, представники донорських організацій та органів влади.

Кожен із регіональних партнерів також організовує свій комунікаційний майданчик та формує свою програму, яка буде відображена і транслюватиметься на єдиній онлайн платформі. У програмі регіонального майданчику Форуму на Закарпатті дискусії з тем:

 • Як розвивається громадянське суспільство на Закарпатті?
 • Як функціонує мережа молодіжних просторів?
 • Як вдало і якісно просувати свій контент у медіа.
 • А також представлення кращих кейсів/практик з роботи успішних ОГС на Закарпатті.

Регіональні майданчики працюватимуть у строгій відповідності до умов карантину та проводитимуться у змішаному форматі. Онлайн-трансляції на ФБ-сторінках та ютюб каналі БФ “Центр громадських ініціатив”, а також офлайн – креативні діалоги з експертами на базі санаторного комплексу “Деревнівська купіль”. Для зареєсторованих учасників буде організований трансфер до місця події, а також надані необхідні інформаційні матеріали.

Реєстарція за посиланням: https://forum.ednannia.ua

Запрошені спікери:

 • Оксана Косенко – Координаторка проєкту ПРООН «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні».
 • Андрій Любка – письменник, людина з активною громадською позицією
 • Володимир Купрій – експерт з питань розвитку громадянського суспільства
 • Айдер Халілов – старший програмний менеджер проекту сприяння громадської активності «Долучайся».
 • Мирослава Лендєл – доктор політичних наук, громадська діячка
 • Андрій Вишняк – голова правління БФ "Центр громадських ініціатив"
 • Андрій Залужний – експерт із організаційного розвитку ОГС, тренер БФ “Творчий центр ТЦК” 
 • Дмитро Тужанський – головний редактор онлайн-видання Varosh, керівник Інституту центральноєвропейської стратегії (ICES)
 • Микола Яцков – регіональний координатор ініціативи "Активна громада" на Закарпатті.

"Ми свідомі викликів, які стоять перед цьогорічним Форумом і усвідомлюємо нашу відповідальність за створення безпечних умов для всіх учасників", – зазначили організатори.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0